umow się


cm
kgOdwiedziło nas już 144242 osób

Wizyta u dietetyka

Pierwsza wizyta

To szczegółowy, trwający w zależności od potrzeb około godziny wywiad, w trakcie którego omawiany jest ogólny stan zdrowia, dolegliwości, tryb życia, nawyki żywieniowe oraz Twoje upodobania kulinarne. Wspólnie ustalamy cel diety.


Na pierwszej wizycie odbywa się pomiar: zawartości tkanki tłuszczowej, zawartości masy mięśniowej, zawartości wody w organizmie oraz określona zostaje podstawowa przemiana materii. Mierzone jest ciśnienie, wzrost oraz obwody bioder i pasa.                        
Na podstawie tych informacji dietetyk opracowuje indywidualną, zbilansowaną dietę, która przekazywana jest na kolejnym spotkaniu. Na życzenie istnieje również możliwość wysłania drogą mailową.                      .

Proszę o zabranie aktualnych wyników badań

 

Kolejne spotkania z dietetykiem

Wizyta kontrolna sugerowana jest po 2 tygodniach od pierwszej wizyty.  Omawiane są jadłospisy, wprowadzane ewentualne modyfikacje oraz analizowane rezultaty diety.  Na każdej kolejnej wizycie przeprowadzane są wszystkie pomiary składu ciała celem monitorowania efektów diety, wprowadzane ewentualne zmiany i wyjaśniane wszelkie wątpliwości i pytania. Kolejne wizyty odbywają się raz w miesiącu
 
 
Umów się na wizytę
Szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego wszystkie wizyty w poradni odbywają się po wcześniejszej rejestracji.
Wyślij zapytanie na nasz adres e-mail a skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól. Rejestracja możliwa jest również pod numerem telefonu 604 951 977  lub przez adres email