umow się


cm
kgOdwiedziło nas już 144243 osób

Indywidualnie dopasowana dieta i konsultacja z dietetykiem bez wychodzenia z domu!

 

Oferta Dieta przez internet skierowana jest do osób, które chcą skorzystać z profesjonalnej porady dietetycznej, a z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w konsultacjach osobiście. Pomimo, że osobiste spotkania są najlepszą metodą motywacji i wprowadzania trwałych zmian w nawykach żywieniowych, to wirtualne doradztwo dietetyczne może być tak samo skuteczne, oczywiście pod warunkiem, dokładnego przestrzegania zaleceń otrzymanych drogą elektroniczną :) Podstawą opracowania diety są informacje zawarte w obszernym wywiadzie dietetycznym. Pytania dotyczą zarówno stanu zdrowia, aktywności fizycznej, trybu życia, zwyczajów żywieniowych oraz preferencji kulinarnych.

 

Jak zamówić dietę?

 

1. Proszę wypełnić ankietę dietetyczną

2. Po otrzymaniu formularza skontaktuję się z Państwem drogą elektroniczną lub telefoniczną, celem ustalenia szczegółów i prześlę nr rachunku bankowego, na który należy dokonać wpłaty.

3. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie i dokładnym przeanalizowaniu przesłanej przez Państwa ankiety opracowuję indywidualną dietę.

4. Po trzech dniach przesyłam jadłospis na ustaloną ilość dni wraz z uwagami.

5. Przez cały czas trwania diety służę pomocą i wsparciem

 

* pola wymagane

Informacje o pacjencie

Jak jest Twoja aktywność fizyczna

Cel i motywacja


Stan zdrowia - zdiagnozowane choroby

Dotychczasowy sposób odżywiania. Preferencje

 • Dzień Pobudka Praca / szkoła Dojazd do domu Zajęcia dodatkowe
  Poniedziałek
  Wtorek
  Środa
  Czwartek
  Piątek
  Sobota
  Niedziela
 • Captcha image
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych: Dz.U. nr 133/97 poz. 883) oraz wykorzystanie ich przez Poradnię dietetyczną „Magia diety” na potrzeby ułożenia diety.